Оплата через Apple Pay на сайті і в додатку

Сучасний метод оплати для власників пристроїв Apple (Mac, iPhone, iPad, Watch).

 

 

 

Дозволяє збільшити конверсію вашого сайту, тому що купівлі здійснюються в «один дотик» (із використанням технологій розпізнавання відбитка пальця або обличчя — TouchID і FaceID).

Кнопка оплати Apple Pay вже інтегрована з платіжною сторінкою ConcordPay. Додаткові інтеграції та налаштування не потрібні.

Як працює оплата з Apple Pay?

 1. Покупець обирає товар або послугу, заповнює форму та переходить на сторінку оплати.
 2. На сторінці вибирає «Оплатити Apple Pay».
 3. Підтверджує оплату запропонованим способом.
 4. Після успішної оплати отримує відповідне повідомлення від вашого сайту.

Особливості роботи Apple Pay

— Кнопка Apple Pay з’явиться на сторінці оплати тільки після підписання договору на використання сервісу інтернет-еквайрингу.

— Кнопка Apple Pay з’явиться на сторінці оплати тільки у власників пристроїв Apple (на пристроях інших виробників кнопка оплати не з’явиться, це особливість роботи сервісу Apple Pay від розробника).

— Пристрої Apple ранніх років випуску можуть не підтримувати сервіс Apple Pay (детальніше – на сайті виробника).

Оберіть свою CMS
Не знайшли модуля для вашого сайту?

Зверніться до наших спеціалістів у Telegram

Скористайтеся API для самостійної розробки, написавши нам на email: ecom@concord.ua

Що таке Apple Pay?

Оплата через Apple Pay на сайті – це сучасний метод оплати ваших товарів та послуг для власників пристроїв екосистеми Apple (Mac, iPhone, iPad, Watch). У нас, прямо тут, ви зможете легко підключити Apple Pay на сайт і дозволити своїм клієнтам оплачувати ваші товари та послуги як на сайті, так і без сайту, включаючи мобільний додаток. Після підключення Епл Пей ви підвищите показник конверсії оплат на 20%, через що також зросте кількість повторних покупок.

Інтеграція кнопки Apple Pay для інтернет-магазинів і не тільки відкриває перед користувачами можливість оплачувати покупки банківською карткою, прив’язаною до Wallet на таких пристроях, як iPhone, iPad, iMac або MacBook.

Власникам перерахованих пристроїв ця система оплати краща, оскільки картка зашифрована, її дані не передаються продавцю і не можуть потрапити до рук третіх осіб. А для оплати потрібно підтвердження за допомогою Face ID, відбитка пальців або пароля. Сама картка, як і введення даних картки для покупки не потрібна.

Apple Pay дозволяє покупцеві в пару кліків сплатити покупку звичним способом, а для кожного окремого бізнесу – це шанс підвищення лояльності клієнтів та їх числа. Адже цілком можливо, що, не знайшовши на вашому сайті прийом платежів Apple Pay, користувач може відправитися до ваших конкурентів.

З Apple Pay вашим клієнтам у вас сподобається

Інтеграція Apple Pay на сайт від ConcordPay – це великий перелік переваг для вас та ваших покупців:

 • Швидкість операції. Оплата не потребує введення персональних даних, оплата відбувається практично миттєво.
 • Висока безпека. Ці карти зашифровані протоколами Apple, які неможливо підробити або перехопити шахраям.
 • Комфорт високого рівня. Підтвердження оплати – надійне та швидке, з використанням Touch ID, Face ID або короткого набору цифр.
 • Оплата з будь-якого пристрою екосистем Apple. Кнопка для покупки через Apple Pay доступна з будь-якого пристрою Apple, якщо до нього прив’язана банківська картка.
 • Вам нічого не потрібно робити. Онлайн оплата Apple Pay не вимагає складного настроювання або інтеграції – кнопка оплати вже інтегрована з платіжною сторінкою ConcordPay.

Підключення Apple Pay з ConcordPay

Клієнти сервісу ConcordPay отримують доступ до інтернет-еквайрингу Apple Pay і можуть додати кнопку на сайт або мобільний додаток. Вам не потрібна активація або налаштування – кнопка відобразиться для всіх клієнтів, які використовують пристрій, який підтримує такий метод оплати при замовленні послуг та товарів. Все, що потрібно зробити – підписати договір із ConcordPay.

Також у вас є великий вибір допустимих CMS, на базі яких створено сайт, який потребує додавання кнопки оплати:

 • WordPress – найпопулярніша CMS в Україні та світі завдяки своїй простоті у використанні.
 • Joomla – CMS з багатим функціоналом, призначена для створення простих і складних веб-сайтів.
 • Drupal – CMS для створення складних веб-сайтів, таких як корпоративні портали, онлайн-магазини та соціальні мережі.
 • Magento – CMS, що спеціалізується на розробці інтернет-магазинів.
 • Bitrix – CMS, призначена для створення корпоративних порталів, інтернет-магазинів та сайтів для управління бізнес-процесами
 • PrestaShop – CMS із простим інтерфейсом для створення інтернет-магазинів.

Підключайте Apple Pay разом із ConcordPay з будь-якої точки країни – нас обирають у Києві та регіонах.