Інвойсинг

Вашому бізнесу знадобиться сервіс інвойсингу, якщо:

— необхідно вже сьогодні прийняти оплату карткою без платіжної кнопки на сайті;

необхідно приймати оплати картками без доопрацювання сайту;

— до проведення оплати менеджер мусить перевірити замовлення, умови або наявність товару.

Надсилайте клієнтам посилання на сторінку оплати. Діліться інвойсами зручним для вас способом: через email, соціальні мережі або месенджери.

Отримавши інвойс, покупці зможуть використати для оплати як електронні гаманці Apple Pay або Google Pay, так і більш звичний спосіб оплати із введенням реквізитів картки.

Як працює сервіс інвойсингу?

 1. Покупець обирає товар або послугу та заповнює форму.
 2. Менеджер перевіряє замовлення та формує рахунок (інвойс) в особистому кабінеті порталу ConcordPay.
 3. Менеджер відправляє інвойс покупцеві для оплати.
 4. Покупець переходить за посиланням на сторінку оплати та в зручний спосіб сплачує за товар або послугу.
 5. Після успішної оплати покупець отримує відповідне повідомлення.

Особливості сервісу інвойсингу

— Посилання для оплати формується в особистому кабінеті порталу ConcordPay.

— Ви можете обмежити термін дії посилання для оплати (від 1 до 10 днів).

— Інвойс може бути оплачено лише один раз. Для іншого платежу треба формувати новий інвойс, навіть якщо реквізити платежів збігаються.

Потрібна допомога?

Зверніться до наших спеціалістів у Telegram

Скористайтеся API для самостійної розробки, написавши нам на email: ecom@concord.ua

Переваги електронного інвойсингу від ConcordPay

Якщо ваш бізнес потребує оплати за товари та послуги без платіжної кнопки, вам потрібен інвойсинг. Також послуга інвойсингу вкрай потрібна, якщо вам потрібно приймати оплати карткою, не допрацьовуючи при цьому сайт. І якщо перед оплатою ваш менеджер повинен перевірити замовлення, наявність товару та всі умови, виручить також електронний інвойсинг. Замовити та підключити послугу ви можете на сайті ConcordPay. Дізнайтесь, які вигоди ви отримаєте ще, скориставшись нашою пропозицією.

Електронний інвойсинг (електронне виставлення рахунку та обмін рахунками-фактурами) має кілька переваг перед традиційним паперовим інвойсингом:

 1. З онлайн invoice покупець може використовувати електронний гаманець (як Apple Pay, так і Google Pay). Звичний спосіб оплати із введенням реквізитів також може бути використаний.
 2. Ви можете поділитися посиланням на інвойс з покупцем зручним способом – електронною поштою, в будь-якому месенджері або в соціальних мережах.
 3. Термін дії посилання для оплати може бути обмежений вами в налаштуваннях (від 1 до 10 днів).
 4. Безпечна оплата та зниження ризиків шахрайства. Рахунок інвойсу можна сплатити лише один раз – для нового платежу формується новий інвойс.
 5. Процес оплати буде швидшим. Електронні інвойси можуть бути оброблені швидше та точніше, ніж паперові, що може призвести до прискорення процесу оплати та зменшення заборгованості з оплати.
 6. Лише точні дані. Е-інвойсинг забезпечує більш точну інформацію, тому дані автоматично обробляються системами, що знижує кількість помилок з вини людського фактора.
 7. Зберігання та пошук із зручністю. Інвойси в електронному форматі можуть бути збережені та легко знайдені, що робить процес архівування та пошуку документів простішим та швидшим.
 8. Все, згідно з нормами та законами. Е-інвойси можуть бути легко аудитовані та перевірені, що забезпечує відповідність нормам та законам щодо обміну та зберігання фінансових документів.
 9. З турботою про природу. Е-інвойсинг допомагає скоротити використання паперу та інших матеріалів, що зменшує негативний вплив на навколишнє середовище.

Найчастіше в умовах онлайн-торгівлі електронні інвойси – один із небагатьох доступних способів прийняття оплат від клієнтів. Особливо, якщо у вас немає сайту чи мобільного додатку, але ви ведете чесний та прозорий бізнес.

Як це працює?

Оплата відбувається таким чином:

 • Покупець обирає послугу/товар та вводить дані у форму.
 • Менеджер перевіряє всі деталі замовлення та формує інвойс на порталі ConcordPay.
 • Інвойс менеджер пересилає покупцю.
 • Покупець за посиланням потрапляє на сторінку оплати та вибирає зручний спосіб оплати, а ви отримуєте повідомлення про оплату.

Замовити онлайн інвойсинг у Києві чи в будь-якому населеному пункті України можна на сайті компанії ConcordPay. Щоб підключити послугу, достатньо зареєструватися та дотримуватися інструкцій-підказок.