Модулі прийому онлайн платежів для сайтів

  • Підключайте платежі на вашому сайті за 5 хвилин.
  • Приймайте оплати картками Visa та Mastercard, а також гаманцями Apple Pay та Google Pay.

Модулі розроблені для найпопулярніших систем сайтів та інтернет-магазинів (WordPress, Woocommerce, Opencart, Bitrix тощо). Наші спеціалісти вже налаштували модулі, а також постійно стежать за актуальністю їхніх версій.

Легке встановлення за інструкціями.
Цілодобова технічна й банківська підтримка у Telegram.

Як підключити модуль оплат?

1
Зареєструватися або увійти в особистий кабінет
2
Перейти за посиланням у сховище модулів та завантажити потрібний
3
Встановити модуль на вашому сайті
4
Налаштувати модуль за параметрами оплат для вашого магазину

Особливості підключення сервісів

Сервіси оплати картками Visa, Mastercard и Google Pay доступні одразу після  реєстрації магазина в особистому кабінеті порталу ConcordPay.

Сервіс оплати Apple Pay стане доступним після підписання договору.

Оберіть свій модуль
Не знайшли модуля для вашого сайту?

Зверніться до наших спеціалістів у Telegram

Скористайтеся API для самостійної розробки, написавши нам на email: ecom@concord.ua

З чого почати?

В епоху електронної комерції модуль прийому платежів для сайтів стає все більш популярним рішенням. Платіжні системи онлайн для інтернет-магазину (і не тільки) дозволяють сайтам приймати оплату від клієнтів за товари та послуги. Як і чому варто підключити прийом платежів на сайті на свій сайт, обравши послуги ConcordPay?

З чого почати?

  1. Вибір модуля прийому платежів. Існує безліч варіантів, таких як кредитні картки, електронні гаманці, банківські перекази та інші. Незалежно від того, на якій платформі CMS створено сайт, можна встановити модуль прийому платежів.
  2. Встановлення платіжного модуля. Після того, як ви вибрали модуль прийому платежів та вирішили підключити інтернет-еквайринг для сайтів від Concordpay, необхідно встановити його на свій сайт. Модуль надається з інструкцією з встановлення, яку потрібно слідувати, але нічого складного в інтеграції немає. Процес встановлення модуля прийому платежів може відрізнятися залежно від платформи сайту (ЦМС), що використовується. Наприклад, для встановлення модуля на сайті на базі CMS WordPress необхідно перейти до розділу «Плагіни» та вибрати опцію «Додати новий плагін». Потім потрібно завантажити файл модуля та натиснути кнопку «Встановити». Після встановлення модуля необхідно активувати його на сайті.
  3. Налаштування модуля прийому платежів. Після того, як вдалося підключити прийом онлайн платежів на сайті, варто налаштувати модуль. Налаштування можуть відрізнятися залежно від конкретного модуля та платформи сайту. Однією з важливих є налаштування способів оплати. Ви повинні вибрати методи оплати, які ви хочете запропонувати на своєму сайті, проаналізувавши свою цільову аудиторію. Також потрібно налаштувати вартість товарів та послуг, податки та інші моменти.
  4. Тестування модуля прийому платежів. Після того, як ви налаштували модуль прийому платежів, онлайн платіжна система має бути протестована. Спробуйте самостійно зробити покупку на своєму сайті за допомогою різних методів оплати. Переконайтеся, що всі автоматичні способи оплати працюють правильно і купівля проходить без помилок, а з карт і гаманців списуються правильні суми.
  5. Забезпечення безпеки. Безпека – це те, чим повинна мати кожна система прийому онлайн платежів. Модулі повинні відповідати стандартам безпеки та захисту даних. Також необхідно використовувати шифрування SSL для захисту даних клієнтів.
  6. Огляд платежів. Після встановлення модуля прийому платежів необхідно уважно відстежувати платежі та свою фінансову звітність. Регулярно перевіряйте свій банківський рахунок та переконайтеся в успішності всіх платежів.

Модулі прийому платежів для сайтів необхідні для будь-якого онлайн-бізнесу, який хоче запропонувати своїм клієнтам зручний та безпечний спосіб оплати за товари та послуги. При виборі модуля важливо переконатися, що він відповідає вашим вимогам та безпечно використовує дані клієнтів.

А щоб організувати швидке та просте підключення модуля в Україні, обирайте сервіс ConcordPay – багато компаній Києва та інших міст вдаються до наших послуг і залишаються задоволеними результатами, адже можливість проведення онлайн-платежів на сайті дозволяє досягти відмінних показників у бізнесі будь-якого масштабу. Та й клієнти можуть вибрати конкурентів, якщо у вас не буде кнопки швидкої оплати товару чи послуги, тому варто передбачити цей важливий момент.