Платежі зі всього світу

Приймайте до оплати картки Visa та Mastercard, електронні гаманці Apple Pay та Google Pay не лише з України, а й з інших країн світу.

Ваші покупці з різних куточків планети можуть швидко та безпечно оплачувати будь-які товари та послуги.

Картки та рахунки покупців можуть бути в будь-якій валюті. Сервіс ConcordPay автоматично зробить конвертацію суми покупки в гривню (за поточним курсом на день проведення операції оплати) і зарахує її на рахунок одержувача. Для роботи з іноземними картками та рахунками достатньо рахунку в гривні.

Якщо кошти доведеться повернути платнику, то вони конвертуються у валюту одержувача(за поточним курсом на день проведення операції повернення).

Безпека платежів забезпечується спеціальними технологіями, які використовує команда сервісу ConcordPay, у тому числі 3D Secure, MasterCard SecureCode, Verified by VISA.

Як працює сторінка оплати ConcordPay?

  1. Покупець обирає товар або послугу, заповнює форму та переходить до оплати.
  2. На сторінці оплати вводить реквізити картки або оплачує за допомогою Google Pay або Apple Pay.
  3. Підтверджує оплату запропонованим способом.
  4. Після успішної оплати отримує відповідне повідомлення від вашого сайту.
  5. Сервіс СР зараховує суму оплати в гривні на рахунок продавця.

Ви можете подивитися, як працює сервіс оплати в кабінеті порталу.

Сервіс доступний відразу після реєстрації вашого сайту чи додатка в особистому кабінеті на порталі ConcordPay.

Оберіть свою CMS
Не знайшли модуля для вашого сайту?

Зверніться до наших спеціалістів у Telegram

Скористайтеся API для самостійної розробки, написавши нам на email: ecom@concord.ua

Як налаштувати платежі зі всього світу

Для отримання платежів з усього світу на своєму сайті з використанням інтернет-еквайрингу необхідно виконати ряд кроків.

Визначитись з еквайринговою компанією

Існує безліч еквайрингових компаній, які можуть надати вам прийом міжнародних платежів на сайті. Це такі компанії, як Concordpay та інші. Вам доведеться вивчити різні пропозиції, щоб вибрати найбільш підходящу компанію для свого бізнесу. Але у перевагах Concordpay вам точно не доведеться сумніватися: з нами безпечно, зручно, швидко та багатофункціонально.

Зареєструватись

Після вибору еквайрингової компанії необхідно зареєструватися на сайті та створити обліковий запис, щоб налаштувати міжнародний еквайринг. Зазвичай для цього потрібно надати базову інформацію про свій бізнес, включаючи назву компанії, контактні дані та банківські реквізити.

Інтегрувати модуль прийому платежів на свій сайт

Щоб підключити міжнародний валютний інтернет-еквайринг після створення облікового запису потрібно інтегрувати модуль прийому платежів на свій сайт. Більшість еквайрингових компаній надають API-інтерфейси та готові плагіни для різних CMS та фреймворків, що значно спрощує інтеграцію. Так само все влаштовано в Concordpay.

Налаштувати методи оплати

Виберіть методи оплати, які потрібно запропонувати своїм клієнтам, наприклад, кредитні картки, оплата гаманцями Apple або Google і т.д. Також необхідно визначитися з валютами, які ви прийматимете. Сьогодні валютний інтернет-еквайринг дозволяє приймати платежі у гривні, доларі, євро. Після оплати сума конвертується у гривню та потрапляє на гривневий рахунок компанії. Вся конвертація відбувається автоматично.

Перевірити роботу системи

Після того, як міжнародний прийом платежів підключено та налаштовано, потрібно протестувати роботу системи. Виконайте тестовий платіж, щоб переконатися, що все працює правильно.

Загалом отримання платежів з усього світу, яке можливо, якщо використовувати інтернет-еквайринг у валюті, дозволить вам розширити свою клієнтську базу та приймати платежі з різних країн. Але враховуйте, що кожна еквайрингова компанія має свої тарифи та комісії, тому перед вибором слід вивчити умови та обрати оптимальний варіант для свого бізнесу. Тому для інтернет-магазину найпростіше користуватися послугами ConcordPay.

На замітку! Крім того, не забувайте про законодавчі та податкові вимоги у вашій країні та країнах, в яких ви приймаєте платежі. Зверніться до юриста або податкового консультанта, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся всіх необхідних вимог.

Загалом інтернет-еквайринг – це зручний та ефективний спосіб приймати платежі на своєму сайті. Він дозволяє приймати платежі у гривні, доларі, євро з усього світу та розширити свій бізнес не лише у Києві та Україні, а й за межами країни. Виконуючи вказані вище кроки, ви зможете інтегрувати модуль прийому платежів на свій сайт від Concordpay і почати приймати платежі вже протягом доби.