Головна > Новини > Платіжний сервіс для бізнесу ConcordPay отримав нагороду FinAwards 2023

Платіжний сервіс для бізнесу ConcordPay отримав нагороду FinAwards 2023

Платіжний сервіс для бізнесу ConcordPay отримав нагороду FinAwards 2023

На церемонії FinAwards 2023, незалежної премії, що вже 6 років визначає найкращі фінансові продукти та сервіси на ринку України, ConcordBank (АТ «АКБ «КОНКОРД») отримав срібну відзнаку в номінаціях: 

  • «Найкраща преміальна картка»;
  • «Провідні технології та інновації». 

Окремої уваги заслуговує друга номінація: «Провідні технології та інновації».

Відзнаку в ній банк «КОНКОРД» отримав завдяки успішній реалізації прогресивних для ринку проєктів: мобільного еквайрингу Onetap і сервісу оплат за QR-кодами від ConcordPay.

Сервіс оплат за QR-кодом дозволяє приймати платежі через QR-код як в інтернеті, так і в офлайн-точках продажу без використання POS-терміналів. Усе, що потрібно покупцю, – відсканувати згенерований код і підтвердити оплату.

Ця нагорода підтверджує, що ConcordPay не тільки забезпечує швидкий, безпечний і якісний сервіс, але й постійно працює над новими інноваційними рішеннями для наших клієнтів. 

ConcordPay є частиною першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions. Відкриту інфраструктуру CFS формують ConcordBank, що має сучасний додаток з дистанційним онбордингом і вебверсію для обслуговування бізнес-клієнтів ConcordBusiness, платіжний сервіс ConcordPay, процесинговий центр ProCard, IT-компанія MustPay, цифровий банк NEOBANK для фізосіб і ФОП. До складу екосистеми також входить Біржа Благодійності «ДоброДій», яка і виступає головним оператором благодійної допомоги.

Пишаємося нагородою, та головні перемоги ще попереду!

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Рекомендовані статті
Спробуйте повноцінну демоверсію ConcordPay для вашого інтернет-магазину Спробувати