Регулярні (рекурентні) платежі

Зручний сервіс для провайдерів, телекомунікаційних підприємств, благодійних організацій, спортклубів, платформ для навчань тощо.

 

 

Сервіс регулярних (рекурентних) платежів:

– дозволить списувати кошти з картки за передплатою відповідно до встановленого графіку;

– полегшить процес збору коштів і збереже час ваших клієнтів.

Ви можете самі визначати час оплати, вносити зміни в суму платежів, а клієнти своєчасно отримають товари та послуги.

Як працює сервіс регулярних платежів для бізнесу?

  1. Платник обирає суму та графік оплати (щомісячно, щоквартально, щорічно тощо).
  2. Під час першої оплати сайт компанії записує ідентифікатор покупця (токен).
  3. У наступний розрахунковий період сайт компанії отримує оплату від покупця за придбаний товар або надану послугу, використовуючи збережений токен.

Як працює сервіс регулярних платежів для платника?

Платник заходить на сайт, заповнює форму та створює платіж
Банк списує кошти з картки в зазначену дату
Платник отримує сповіщення про списання
Платник заходить на сайт, заповнює форму та створює платіж
Банк списує кошти з картки в зазначену дату
Платник отримує сповіщення про списання

Особливості сервісу регулярних платежів

Для оплат не використовується та не зберігається номер картки клієнта (замість цього використовується токен).

Як користувач сервісу, так і власник сайту можуть припиняти та відновлювати оплати, а також змінювати суму.

Регулярні платежі працюють, коли платник здійснює першу оплату, вводячи реквізити картки або через ApplePay та GooglePay.

З автоплатежем (рекурентним платежем) бізнес утримує платника або покупця в себе на сайті набагато довше.

Оберіть свою CMS
Не знайшли модуля для вашого сайту?

Зверніться до наших спеціалістів у Telegram

Скористайтеся API для самостійної розробки, написавши нам на email: ecom@concord.ua

Що таке рекурентні платежі?

Рекурентні платежі – це система автоматичного списання грошей із банківської картки за розкладом або за виконання певної умови.

Такі платежі можуть бути налаштовані для списання щомісячної плати за послуги, передплати контенту, оновлення програмного забезпечення тощо.

Автоматичні платежі дозволяють надавати послуги та продукти на постійній основі без необхідності щоразу вимагати платіж у клієнта. Клієнт може налаштувати регулярний платіж один раз, і подальше списання відбуватиметься автоматично.

Рекурентний платіж може бути налаштований як одноразово, так і періодично. Одноразові платежі можуть бути запрошені за певної умови, наприклад, коли користувач завантажує програму або оформляє замовлення на сайті. Регулярні платежі можна налаштувати для щомісячного або щорічного списання коштів з картки, наприклад, для продовження передплати.

Отже, навіщо ж вам та вашому бізнесу автоплатежі? Все просто! Цей процесинг широко використовується у різних галузях, включаючи технології, фінанси, медіа та інші. Списання зручні для користувачів, оскільки позбавляють необхідності ручного платежу щоразу, а для продавців вони забезпечують постійний і передбачуваний потік доходу.

Як із цим пов’язаний еквайринг від ConcordPay?

Еквайринг та рекурентні платежі – це дві різні концепції, але вони можуть використовуватися для обробки платежів (для юридичних осіб). Розгляньмо, як це працює.

  1. Еквайринг – це процес обробки платежів з використанням терміналів та програмного забезпечення, які дозволяють продавцеві приймати до оплати кредитні та дебетові картки. Коли покупець робить платіж за товар чи послугу, його картка проходить через платіжний шлюз, який авторизує транзакцію та переказує кошти на рахунок продавця.
  2. А рекурентні платежі – це система автоматичного списання грошей із банківської картки чи іншого рахунку за розкладом або за виконання певної умови. Наприклад, якщо клієнт отримує передплату на обслуговування, рекурентний платіж може бути налаштований для щомісячного списання коштів до тих пір, поки клієнт не скасує передплату.

Як вони працюють разом? Припустимо, що продавець надає сервіс із підпискою та використовує еквайринг для обробки платежів. Клієнт оформляє передплату та дозволяє продавцеві автоматично списувати гроші з його картки щомісяця. Коли настає час для наступного платежу, система рекурентних платежів автоматично генерує транзакцію, яка відправляється через платіжний шлюз еквайрингу для обробки. Якщо все проходить успішно, кошти переказуються на рахунок продавця.

Таким чином, сервіс еквайрингу та рекурентні платежі можуть працювати разом, щоб забезпечити автоматичну обробку платежів для послуг та продуктів із постійною оплатою. Це зручно для клієнтів, які можуть не помічати, що відбуваються регулярні платежі, та для продавців з Києва та України, які отримують постійний потік доходу без необхідності просити клієнтів знову та знову вводити дані картки.